Yerel

Biga Kızılay Şubesi 09:00 – 19:00 Saatleri Arası Açık

Türk Kızılay Biga Şubesi, Ramazan ayında hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri aralığında öğle arası da dahil olmak üzere hizmet verecek.

Türk Kızılayı Ramazan 2021 kampanyasını “Hilal Olsun Türkiye” sloganıyla gerçekleştirirken, yurt içi ve yurt dışında yardım çalışmaları yapacak. Bu kapsamda Türk Kızılay Biga Şubesi de hazırlıklarını tamamlayarak Ramazan ayı içerisindeki faaliyetlerini planladı.

Türk Kızılay Biga Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Ramazan ayında yurt içinde ve yurt dışında büyük bir iyilik ordusu olarak iyilik ve dayanışma seferberliğine çıkan Kızılayımızın Biga şubesi olarak, Ramazan ayında daha verimli bir çalışma için hazırlıklarımızı tamamladık. Şubemiz Ramazan ayında hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri aralığında öğle arası da dahil olmak üzere hizmet verecek. Şube personellerimiz Kemal Soylu ve Emre Varlık vatandaşlarımıza yardımcı olarak, bağış işlemlerini gerçekleştirecek. Zekat, fitre, fidye ve gıda kolisi bağışında bulunmak isteyen hayırseverlerimiz şubemizden makbuz karşılığında bağışta bulunabilir. Vatandaşlarımız ayrıca, www.kizilay.org.tr”den kredi kartıyla online, bankalarda bulunan Türk Kızılay bağış hesaplarından, tüm PTT İşlem Merkezlerinin 2868 no’lu Türk Kızılay Posta Çeki hesabından, 168 Türk Kızılay ücretsiz danışma ve bağış hattından, mobil uygulamadan veya fitre ya da fidye yazarak “1877’ye” gönderecekleri bir mesajla 28 liralık fitre ya da fidye bedelini ödemiş olacaklar. Ayrıca şubemizin 0286 316 37 24 telefon numarasından veya şubemize gelerek bağışta bulunabilir” denildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu