Yerel

Başkan Deniz, Turan’ı Ağırladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 27.01.2023 Cuma günü Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret ederek yeni dönemde göreve seçilen Başkan Abdullah Deniz’ehayırlı olsun temennisinde bulundu. 

Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve oğlu Doğukan Deniz ev sahipliğinde bulundu. 

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, AK PartiGrup Başkan Vekili Turan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Başkan Deniz “Üyelerimizin sorunları ile her zaman yakinen ilgilenen, sürekli takipçisi olan Değerli Vekilimize ilimizeve üyelerimize sağlamış olduğu değerli katkılar nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bugün de kendisi ile endemik bitkiler başta olmak üzere, tıbbi ve ticari değeri yüksek bitkilerin ilimizde ekilişlerinin arttırılması için Bakanlığımız ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüz olarak görüşmeler gerçekleştirdik” şeklinde konuştu. 

Başkan Deniz ayrıca “Markalaşma çalışmalarımız kapsamında Türk Patent ve Marka Kurumunca Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteninde askıya çıkan Çanakkale Domatesinin Coğrafi İşaret tescili sürecinde desteklerinden dolayı değerli Grup Başkan Vekilimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, ise Çanakkale Ticaret Borsası ile sürekli iletişim halinde olduğunu, Borsanın Çanakkale tarımına ve tarıma dayalı sanayisine yönelik çalışmalarını yakinen takip ettiğini ve her zaman yanlarında olacağını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu