Siyaset

Turan Ve İskenderoğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Kadir Gecesi hasebiyle ortak bir mesaj yayımladı.

“Rahmeti, bereketi ve manevi ikliminin hayatımızı kuşattığı mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın hüznünü yaşamakla beraber bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın da sevincini yaşamaktayız. Yüce Rabbimizin kelamı Kuran-ı Kerim’in indiği bu kutlu geceyi ibadet, dua ve şükür ile geçirmeye gayret ederken, kendimizi muhasebe etmek ve hayatımızın manasını düşünmek için de bir fırsat buluruz. Belki de çağımızın en büyük felaketi olan, en çok bu günlerde sınandığımız koronavirüs sebebiyle birbirimizi daha çok anlamalı, küskünlüklere, kırgınlıklara son vermeliyiz. Bu zorlu süreci, güçlü kardeşlik bağlarıyla, birlik ve beraberlik içinde daha kolay atlatacağız.

Bu düşüncelerle, başta Çanakkaleli hemşehrilerimiz ve aziz milletimiz olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; esenlikler diliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu