Siyaset

Turan Kadın Kolları Kongresi Sonrası Konuştu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’nden sonra açıklamalarda bulundu.

“Kadın Kolları, 19 yıllık mücadelemizin adeta belkemiğidir” diyen Turan; “Zor zamanlarda Lütfiye Selva Çam Başkanımızın önemli hizmetleri oldu. Bayrağı devralan Ayşe Keşir Başkanımıza ve ekibine muvaffakiyetler diliyor; Kongremizin partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Turan sözlerini şöyle sürdürdü; “Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, 6 yıldır büyük bir gururla Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyeliği görevinde bulundu. Çanakkale’mizi, partimizi ve davamızı çok başarılı ve güzel bir şekilde temsil ettiğine hepimiz şahidiz. Yeni dönemde de Çanakkale özelindeki çalışmalara yoğunlaşarak birlikte hemşehrilerimiz için hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni başarı hikayelerini inşallah hep birlikte yazacağız. Bu vesileyle Genel Merkez’de şehrimizi en güzel şekilde temsil eden, çalışmalarıyla değer katan Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyor; bundan sonraki çalışmalarında muvaffakiyetler diliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu