SiyasetYerel

Turan “Biga’mıza 20 Dönüm Üzerine Millet Bahçesi”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga sınırları içinde yer alan Sakarya Mahallesi’nde 20 dönüm üzerine yapılacak olan Millet Bahçesinin ihalesinin yakında yapılacağının müjdesini verdi.

Simge projelerimize devam ediyoruz, Biga’mıza Millet Bahçesi yapıyoruz diyen Turan konuşmasında;

“Sanayi, tarım, tarih ve turizm kenti Biga sınırları içinde yer alan Sakarya Mahallesi’nde 20 dönüm üzerine yapılacak olan Millet Bahçemizin yeri Biga Belediyemiz tarafından kamulaştırıldı. Akabinde projenin çizimleri tamamlandı, yakında ihalesi yapılacak. Yapım ihalesiyle beraber, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızın öncülüğünde TOKİ tarafından yapımına başlanacak. Millet bahçeleri bölgeye kattığı değerle birlikte vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebilmelerine imkan sunuyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan’a ve emeği geçen herkese hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ve belediye başkanlarımız ile birlikte Çanakkale’mize yakışır şekilde hizmet etmek daima önceliğimiz. Biga Belediyemizin tüm projelerinin hayata geçmesi için destek olmaya devam edeceğiz.” sözlerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu