Yerel

Turan,Bayram Sonrasında İlçe Ziyaretlerine Başladı

Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Yenice ilçesinde bir takım temaslar ve ziyaretlerde bulundu.

Kurban Bayramı sonrasında ilçe ziyaretlerine başlayan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ilçe ziyaretlerine Yenice ilçesinden başladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ilçe ziyaretlerinde, ilçe kaymakamlığı, oda başkanlarıyla toplantı ve ilçede yaşayan en yaşlı vatandaşı evinde ziyaret etti.

Turan, Yenice ilçesindeki ziyaretlere ilişkin açıklamasında “Tarihi, zengin bitki örtüsü, tarımı ve turizmiyle öne çıkan kadim ilçemiz Yenice’mizdeydik. Yenice’mizin en büyüğü, 98 yaşındaki Zeynep teyzemizin hoş sohbetinden istifade ettik, duasını aldık ve hala oya, dikiş yapmasına şahit olduk. İlçemizin tüm Oda Başkanları ile bir araya gelerek talep ve tespitlerini değerlendirdik. Yenice Belediye Başkanımız Veysel Acar, Kalkım Belediye Başkanımız İbrahim Taşkın, ilçe başkanımız Mehmet Güngör ve il genel meclis üyelerimizle göreve yeni başlayan kaymakamımız Musa Göktaş’ı makamında ziyaret ederek ilçemiz hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Kalkım’da da vatandaşlarımızla ve teşkilatımızla sohbet ettik” cümlelerini kurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu