Yerel

Son Başvuru Tarihi Güncellendi

Tütün, alkol satış ve sunum belgelerinin 2021 yılı süre uzatım işlemi son başvuru tarihi 31 Mart 2021 tarihinden 31 Mayıs 2021 tarihi olarak güncellenmiştir.

Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklama ise şu şekildedir; “2021 yılı süre uzatım işlemleri için belge bedeli yatırılmasının son günü, Bakanlık Makamı’nın olurları ile iki ay uzatılarak 31/05/2021 olarak güncellenmiştir.

Satış Belgesi sahibi vatandaşlarımızın belge bedeli yatırmak dışında Bakanlığımız il veya ilçe müdürlüklerine başvurmasına, müdürlüklerde herhangi bir ek işlem yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Süre uzatım işlemi ödemeleri, Ziraat Bankası internet şubesi üzerinden Ödemeler > Diğer ödemeler > Diğer kurumlar > Tob-Tütün Ve Alkol D.Bşk. (M.Tapdk) Online Yeni Satış Belgesi Ve Süre Uzatım işlemi seçeneği ile ulaşılan sayfadan “Referans No” belirtilerek yapılabilmektedir. “Referans No” alanına belge sahibi kişilerce “Sicil Numarası” girilmelidir.

Ayrıca kolaylık olması açısından belge sahibi kişilerin cep telefonlarına, “2021 süre uzatım işlemi için 31.05.2021’e kadar Ziraat Bankası süre uzatım menüsünden …… sicil numaranızı belirterek …. TL yatırmanız gerekmektedir.” şeklinde SMS gönderilmiştir. Kamuoyuna duyurulur.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu