Yerel

Biga TSO’dan Başsavcı Öztaş’a Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan, Tevfik Başarır ve Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu 19 Şubat 2021 Cuma günü saat 14.30’da Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Eren Öztaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Doğan ve beraberindeki Biga TSO heyeti Başsavcı Öztaş ile tek tek tanıştı. Daha sonra Öztaş, kısaca mesleki geçmişinden bahsetti ve Biga’da göreve başlamış olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

Görüşmeler sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, ticari ve sınai yapısı hakkında kısa bilgiler verdi ve Biga’da ahenkli bir çalışma ortamının bulunduğunu, istihdam oranının yüksek olmasından dolayı da huzur ve asayiş açısından önemli problemlerin yaşanmadığını, gerek kamu, gerekse özel sektörün el ele verip uyum içerisinde çalıştığını belirtti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı ziyaret, Başsavcı Öztaş’ın Biga TSO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmesi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu