KaymakamlıkYerel

Salgınla Mücadelede Denetimler Devam Ediyor

Biga Kaymakamlığı tarafından Biga genelinde Korona Virüs ( COVİD-19 ) salgınıyla mücadele kapsamında eş zamanlı denetimler devam ediyor.

İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde eşzamanlı başlatılan korona virüs tedbirleri kapsamında Kaymakam Mustafa Can iş yerlerinde maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarını denetleyen emniyet, jandarma, sağlık, tarım, belediye başkanlığı ve ilgili odaların temsilcilerinden oluşan ekiplere eşlik ederek denetimlere katıldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında market, çay ocakları, lokantalar, fırın, AVM, taksiler, minibüsler, berber ve kuaförler gibi iş yerlerinde sosyal mesafe ve maske takma kurallarına uyulup uyulmadığı dikkate alınarak denetimler gerçekleştirildi ve esnaf ve vatandaşlarımıza Korona virüs ile ilgili bilgiler verildi.

Kaymakamlık tarafından kurulan denetim ekiplerine Biga Belediye Başkanı V. Nazım Hikmet Keskiner, İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Güneş Arıkan, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Lokantacılar Odası, Kahveciler Odası, Eczacılar temsilcisi, İstiklal Mahalle Muhtarı eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu