Yerel

Kale’nin Çanakkale Bayisi Özkorkmaz’ın Yeni Mağazası Açıldı

Türkiye seramik sektörünün öncü ve lider kuruluşu Kaleseramik’in, Çanakkale’deki güçlü iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesindeki yeni mağazası; Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Protokol üyeleri, oda başkan ve yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, spor kulüpleri başkan ve yöneticileri ile Kale Gurubu üst yönetiminin de yer aldığı özel bir törenle açıldı. Açılışta Bigaspor Yönetimi Kale Grubu’na Bigaspor Forması hediye etti.  Kaleseramik’in yeni mağazacılık konseptine uygun şekilde tasarlanan mağaza toplamda 1500 metrekare alanda tüketici ve profesyonellerle hizmet verecek.

Özkorkmaz Yapı’nın Biga’daki yeni mağazasının açılış törenine Kale Grubu’ndan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay ve Kale Seramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş yer alırken Zeynep Bodur Okyay, bu iş ortaklığının iki taraf için yıllarca başarının adı olduğunu vurgulayarak “Özkorkmaz Yapı’nın ilk mağazasını 2004 yılında değerli büyüğümüz İbrahim Bodur açmıştı. Dağıtım kanalımız olan bayilerimizle ilişkilerimize son derece önem veriyoruz. Başarımızın, aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bölge halkına ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaleseramik’in artan tüketici ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm sunma hedefiyle oluşturduğu yeni mağazacılık konseptine sahip Özkorkmaz Yapı’nın yeni mağazası, toplamda 1500 metrekare olup 1000 metrekarelik showroom alanı ile hizmet verecek.

Mağaza Kale’nin prestijli markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi Edilgres ve yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim ürünleri tek alanda tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu