Yerel

Öztürk’ten 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Eli öpülesi birileri varsa, tam olarak bugün doğru gün…

Canlarını hiçe sayarak, hiç tanımadığı insanlara hayat verme gayesinin peşinde olanları anacaksak, en doğru gün, bugün.!

Bugün, Türkiye’de var olan günlerin en başında gelen, kıymeti bilinmesi gereken, başımız ağrısa ellerine sığındığımız sağlık çalışanlarımızın günü.

İhmaller zincirinin içinde bulunan, daha düne kadar balkonlarda alkışlanan, bugünse giderlerse gitsinler denilerek meslek itibarları iktidar tarafından ayaklar altına alınan sağlık çalışanlarımızın; hak ettikleri değeri bulana, emeklerinin karşılığı hak ettiklerinden çok daha fazlasını tamamlayacak şekilde verilen iktidarda hep birlikte buluşacağız.

Asıl yapılması gereken bu zulmün karşısında dahi dimdik durabilen vicdanı temiz, aklı hür her Türk vatandaşının hakkını iğneyle kuyu kazarcasına aramak ve gereğini koşulsuz şartsız yapmaktır.

İnsanlığımızın tartışılmaz gerçeği olan korkmadan yaşamak, bu gerçeklerin ortasında yer alan tüm bireylerin üstüne düşeni yapmasıdır.

Endişeye mahal vermeden, elimizi taşın koyacak halkımızın refah bütünlüğünü eksiksiz tamamlamak için var gücümüzle çalışacağız.

Unutmayalım ki;

Siyaset, bir amaç değil; insanlık için temel bir araçtır.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu