Yerel

İsmail Kaşdemir’den Millilere Ziyaret

Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kaşdemir Çanakkale’de kamp yapan Yıldız Grekoromen Güreş Milli Takım Kampını ziyaret etti.

Teknik heyetle takımın son durumunu değerlendiren Kaşdemir daha sonra güreşçilere baklava ikram ederek geçmiş Ramazan bayramlarını kutladı. İsmail Kaşdemir Mili güreşçileri Çanakkale’de ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek “Bu topraklarda 106 yıl önce savaş vardı. Atalarımız bayrağımızı korumak için büyük bir mücadele verdiler. Şimdi sizlere düşen aynı ruhla Ay-yıldızlı bayrağımızı daha da yukarılara taşımak. Seyit On Başı o dev topu kaldırırken neler hissetmişse sizlerde mindere çıktığınızda aynı şeyleri hissedeceksiniz. Evet belki silahla değil ama sizlerde rakiplerimizle minderde savaşacaksınız. Hepimizin tek bir amacı var o da şanlı bayrağımızı her zaman en üstte dalgalandırmak. Bu toprakların manevi havasını içinize çektiniz. Bu hava size ömür boyu yeter. Her maça çıktığınızda burada ki manevi havayı hatırlayın. Allah yolunuzu açık etsin” şeklinde konuştu.

Bu konuşma sırasında oldukça duygulanan güreşçiler, Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kaşdemir’i alkışladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu