Yerel

İŞKUR İle Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası Arasındaki İşbirliği Güçleniyor

Covid 19 salgını nedeniyle başlatılan ve işgücü piyasasına destek olan Kısa Çalışma Ödeneğinin uygulanmasındaki iki paydaş kurum olan Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, kurumlar arasında işbirliği hususunda protokol imzalanması ön mutabakatına vardı.  

Mutabakat kapsamında Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Şube Müdürü Ayça Çakmak, Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Soykan ve yönetim kurulu üyeleri Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında bir araya geldiler.

Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz: ‘‘Salgın döneminde en güçlü ve önemli paydaşlarımızdan odamızla bir araya gelmekten mutluyuz. İşbirliğimizi arttırmayı ve üye muhasebecilerimizi, mali müşavirlerimizi her daim bilgilendirmeyi hedef biliyoruz. İnşallah 5 Nisan’da oda üyelerimizle Çanakkale Ticaret Borsasında buluşup İŞKUR uygulamaları ve Kısa Çalışmada Dikkat edilmesi gereken hususlar konulu bir toplantı gerçekleştireceğiz. Bu ve bunun gibi çalışmalarımıza, projelerimize odamızla işbirliği içinde sürdüreceğiz.’’ açıklamasında bulundu.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu