Yerel

İş Bankası’ndan Biga Ziraat Odası’na Üye Çiftçilere Özel Kart

Biga Ziraat Odası ve Türkiye İş Bankası Biga Şubesi arasında üyelerine özel tanımlanmış limitler dahilinde çalışacak “İmece Kart Protokolü” imzaladı.
Biga Ziraat Odasından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak İmece Kart sahibi üreticiler 1 yıl vade imkanı ve 5 aya kadar faizsiz tarımsal harcama avantajından yararlanabileceklerdir.

Biga Ziraat Odasında çiftçilerin finansman işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Ziraat Odası Başkanı M. Güray Ergün ve Türkiye İş Bankası Biga Şubesi Müdürü Arzu Akay arasında imzalandı.

İmzalanan protokol ile çiftçilere bankanın tarımsal bankacılık hizmetleri kapsamında hizmete sunduğu İmece Kart ve tarımsal kredi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekleri imkan sunuldu. İmece Kart ile odadan alışveriş yapan çiftçiler tohum, fide, gübre, zirai ilaç, tarımsal ekipman, ve diğer tarımsal harcamalarında kartı kullanabilecek.

Türkiye İş Bankası Biga Şube Müdürü Arzu Akay; “Protokol ile Ziraat Odasına üye çiftçiler alacakları İmece Kart ile giderlerini hasat mevsimine kadar 5 aya kadar faizsiz erteleyebileceklerdir” dedi.

Biga Ziraat Odası Başkanı M. Güray Ergün ise, “Odamızda, İş Bankası Biga Şubesi ve Odamız arasında üyelerimize özel uygun vade ve faiz içeren İmece Kart protokolü imzaladık. Çiftçimiz çıkarları doğrultusunda çiftçimizin yüzünü güldürecek bütün gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu doğrultuda İş Bankası ile bugün imzaladığımız ‘İmece Kart’ protokolü gibi çiftçiliği geliştirmek adına bu tarz proje sahipleriyle iş birliği yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İmece Kart’ın Farklı Temel Özellikleri

5 Aya Varan Faizsiz Dönemli Alışveriş ve hasat dönemlerine uygun geri ödeme imkânı
TARSİM poliçe ödemelerinde 9Aya Varan Faizsiz Dönem ödeme imkanı
Müşteri Talebiyle Uyumlu Esnek Vade Yapısı
Sanal POS kullanımı ile birlikte her geçen gün geniş kullanım alanına sahip olması

İmece kartlardan yıllık üyelik yada kart ücreti alınmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu