Yerel

Hastane’de İntihar Şoku!

Oğlunu ziyarete gelen 73 yaşındaki vatandaş oğlunun evinin karşısındaki Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nin duvarlarına kendisini asarak intihar etti!

Edinilen bilgiye göre İstanbul’da yaşayan 73 yaşındaki Mehmet A.isimli vatandaş, Ezine Devlet Hastanesi’nde doktor olarak görev yapan oğlu K.Y.’yi birkaç gün önce kızıyla birlikte ziyaret etti. İddiaya göre geçtiğimiz akşam vakitlerinde, yemeğin ardından hava almak amacıyla dışarı çıkan Mehmet A’dan bir daha haber alınamadı. Babasına ulaşamayan K.Y. olayla ilgili polise ihbarda bulundu. Acı haberi ise devlet hastanesinin güvenlik görevlileri bildirdi.

Gece geç saatlerde hastanenin arka duvar bahçesinde kemer ile asılı halde bir vatandaşın olduğunu gören güvenlik görevlileri polise haber verdi. Yapılan incelemede cesedin Mehmet A.’ya ait olduğu anlaşıldı. Savcılık tarafından yapılan incelemede olay yerinde güvenlik kamerası olmadığı ortaya çıktı. K.Y’nin uzun bir süre önce soy ismini değiştirdiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Aynalı Pazar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu