Yerel

ÇOMÜ Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörlüğü Esma’ya Umut Oldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.R.Cüneyt Erenoğlu ve Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörlüğü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) mezun öğrencisi Esma Mutlu’ya destek olmak için Esma’ya Umut Ol kampanyasına destek oldu.

Esma’ya Umut Ol kampanyası kapsamında düzenlenen programa, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof.Dr.R.Cüneyt Erenoğlu, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Dinçay Köksal, Genel Sekreter Oğuz Ünal, Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Karabulgu, Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörü Doç.Dr.Hicran Özlem Ilgın, koordinatör yardımcısı Doç.Dr.Nazan Çalbayram ve gönüllü öğrenciler katıldı.

Amegakaryositik Trombositopeni (Kemik İliği Yetersizliği) tedavisi gören Esma Mutlu için Esma’ya Umut Ol kampanyasına destek olan Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörü Ilgın “Esma’ya destek kapsamında Üniversitemiz ve gönüllü öğrencilerimizle birlikte Kızılay aracına gelerek donör olmak amacıyla kök hücre bağışında bulunduk. Esma’nın sağlıklı ve mutlu günlere ulaşması için el ele vererek destek olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı en yakın Kızılay merkezine giderek kan ve kök hücre bağışında bulunmalarını arzu ediyoruz.” ifadeleri kullandı. 

Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörlüğü’nün desteklediği kampanya kapsamında Çanakkale halkı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) akademik, idari personelleri ve öğrencilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşerek Esma için Umut olundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu