SiyasetYerel

CHP Biga Kadın Kolları Dolu Dizgin

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Göreve geldikleri günden bu yana çalışmaları ile takdir toplayan CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Özge Elmas ve Yönetimi, hayatın durduğu pandemi döneminde dahi çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Gerek parti içi organizasyonlarla gerek sosyal politikalarla ilgili tüm detayları eksiksiz yerine getirmeye çalışan CHP Kadın Kolları ailesi, birçok haneye dokunmaya devam ediyor.

CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Elmas, konuşmalarında şunları kaydetti;

“Maddi imkânsızlıklarla boğuştuğumuz günlerde, küçük bir dokunuşun yüzlerde oluşturduğu tebessümlerin farkındayız.

Bu bağlamla; İlçe Başkanlığımız, partililerimiz ve vatandaşlarımızın yardımları ile gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine yardım ediyor, eksiklerini gidermek için çaba harcıyoruz.

Okullar yeni açıldı ve kırtasiye malzemeleri el yakıyor. Çocuklarımızın kırtasiye ihtiyaçlarına şu süreçte öncelikli olarak önem veriyoruz.

Umarım en kısa zamanda gelen yardım taleplerini karşılamış olacağız.

Bu süreçte taşın altına elini koymaya hazır olan vatandaşlarımızın desteklerini mutlulukla olumlu karşılıyoruz. Destek olmak isteyenleri İlçe Başkanlığımıza çay içmeye davet ediyoruz.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bülent Turan memleketimizi ve ülkemizi var gücü ile savunan, millettin gönlüne taht kurmuş biridir, vatandaşın en kolay ulaştığı Chp eski milletvekilimiz Ahmet Kucuk kadar değerlidir, konu Çanakkale olunca siyaset kenarda durmalı. Bülent Turan sen bize yakistin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu