Spor

Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 34 Yaşında

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu;

Kurucu Spor Kulüpleri, Köy Hizmetleri Spor Kulübü, DSİ Spor Kulübü, Arslanca Sosyal Konutlar Spor Kulübü, Sümer Spor Kulübü, Barbaros Spor Kulübü, Kocatepe Spor Kulübü, Çanakkale Spor Kulübü, Belediye Spor Kulübü, Kilitbahir Spor Kulübü, Biga Ada Spor Kulübü, İntepe Spor Kulübü, Karacaören Spor Kulübü, Umurbey Spor Kulübü, Gökçebayır Spor Kulübü, Kangırlı Spor Kulübü, Yeşil Bayramiç Spor Kulübü, Ayvacık Spor Kulübü, Tarım Spor Kulübü, Kepez Spor Kulübü, Yeni Eceabat Spor Kulübü tarafından yetkilendirilen;

Kurucu Genel Başkan Yaşar Türe ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri Erdoğan Arslan, İbrahim Karabulut, Erdoğan Hekimoğlu, Ali Kamalı, Kemal Özdeş, Güngör Topsoy tarafından 12 Ekim 1987 yılında kuruldu.

Kuruluşundan Bugüne Kadar;

Kurucu Genel Başkan Yaşar Türe 19.10.1987 – 17.03.1989 yılları arasında

İbrahim Karabulut 17.03.1989 – 12.11.1990 yılları arasında

Güngör Topsoy 12.11.1990 – 10.08.1996 yılları arasında

Federasyon Genel Başkanlığını yapmışladır.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu adına Genel Başkanı Ali Düşmez, göndermiş olduğu kutlama mesajı ile Federasyonun 34. Kuruluş Yıldönümünü kutlamıştır.

Konfederasyon Genel Başkanı Ali Düşmez kutlama mesajında; “12 Ekim 1987 yılında kurulmuş olan Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunuzun 34′ ncü doğum gününü yürekten kutluyor, uzun yıllar yaşamasını ve başarılı çalışmalara imza atmasını diliyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu