Yerel

Çan’da Emek Var

Zabıta Birimi İle Bir Araya Geldik

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz zabıta ekipleriyle bir araya geldi. Vatandaşlardan gelen ve yoğun taleplerde bulunulan konular hakkında zabıta personelleriyle toplantı yapan Bülent Öz “Sokağın sesine kulak veren, şehrimizin düzenini inşa eden zabıta ekiplerimiz ile mesaileri öncesinde bir araya geldik ve rutin olarak düzenlediğimiz toplantımızı gerçekleştirdik. Haftalık programımızda yer alan ve vatandaşlarımızdan yoğun talep gören konuların değerlendirmesini yaparak çözüm yolları aradık.” ifadelerini kullandı.

Bir Anneye Umut Olduk”

Daha sonra Öz, annesi için “tekerlekli sandalye” başvurusunda bulunan vatandaşın talebini geri çevirmedi. Tekerlekli sandalyeyi anneye ulaştıran Belediye Başkanı “İnsana ve yaşama değer veren anlayışı gereği bir anneye umut, bir evlada sevinç kaynağı olmanın mutluluğunu yaşadığını” dile getirdi. Sözlerine “Çünkü, sosyal belediyecilik zor zamanda dost eli uzatmaktır. Değer verdiğimiz halkımızın sorunlarına çözüm, derdine derman oluyoruz.”diye devam etti.

Atatürk Mahalle Ziyaretimiz

Atatürk Mahallesi Muhtarı Şevket Şahin ile bir araya gelen Bülent Öz mahallede bir takım ziyaretlerde bulundu. Mahalle Muhtarı ile birlikte mahallenin ihtiyaçlarını yerinde inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. Ayrıca vatandaşların da ricalarını ve taleplerini ziyareti esnasında dinleyerek çözüm odaklı notlarını aldıklarını dile getirdi.

Destek Sözünü Verdi

Çarşamba günü öğle saatlerinde Yaykın Köyü’nde sobadan kaynaklanan yangın sebebiyle bir vatandaşın evinde yangın çıktı. Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, İsmail Beye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. İtfaiye ekiplernin kısa sürede yangına müdahale etmesiyle can kaybı yaşanmadı. Öz, gerekli tahkikatlar neticesinde İsmail Beye destek olacağının sözünü verdi.

Çan’da Emek Var

Bülent Öz güne şehrin değişimine ışık tutan; sahaya yansıyan üretimi ile öncülük eden ve emeğini her daim sokaklarda görülen Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ederek başladı. Müdürlük ve çalışma personellerinin devam eden faaliyetlerini, marangozhanede emek ile üretilen, işlenen ve vatandaşların hizmetine sunulan çalışmaları yerinde inceleyerek kolaylıklar diledi.

Ardından İstiklâl Mahallesi Güngören Mevkii’nde bulunan vatandaşlara yaz günlerinde “etkinlik alanı” sağlayacak bölgenin dolgu malzemesi ile kaplanan kısmını yerinde inceledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu