Spor

Bigaspor’dan Muhteşem Açılış

Bigaspor Olağanüstü Genel Kurul sonrası yeniden yapılanma kapsamında tesislerinde yapılan tadilat sonrası açılış programı düzenledi. 01 Eylül Cuma günü saat 17:00’de hem açılış programı hem de yaz futbol okulu’nun kapanış töreni gerçekleştirildi.

Bigaspor’un tesis açılış törenine protokol üyeleri, siyasi parti yetkilileri, oda dernek başkan ve yöneticileri, Bigaspor eski başkan ve yöneticileri, sponsorlar, dernek üyeleri, Biga Halkı, eski ve yeni sporcular, basın mensupları katıldılar. Açılış töreni saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Bigaspor Kulübü Başkanı Okan Ergüven, Biga TSO Başkanı ve Bigaspor’un yeniden yapılanmasının mimarı Şadan Doğan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan bu yıl ki yapılanma sürecini anlattılar. Ardından sponsorlar Kaptanlar Un, Doğanlar Holding, Demirler A.Ş ve Biga Belediyesine plaket verildi. Plaketleri Kaptanlar Un adına Mustafa Karan ve Fatih Karan, Doğanlar Holding adına Şadan Doğan, Biga Belediyesi adına Başkan Bülent Erdoğan ve Demirler A.Ş adına Mesut Demir alırken kulüp müdürlüğü görevinden ayrılan Semih Özmucur’da plaket ile ödüllendirildi.

Minik yaz okulu öğrencilerine verilen ödüllerin ve tesisin gezilmesinin ardından program sona erdi. Bigaspor yetkilileri halktan Bigaspor’a üye olunmasını ve sahip çıkılmasını istediler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu