Yerel

Biga TSO’dan AK Partiye Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, yönetim kurulu başkan yardımcıları Sedat Çakır ve Hüseyin Şahin, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu’dan oluşan TSO heyeti 23 Şubat 2022 Çarşamba günü Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Biga ilçe teşkilatını ziyaret etti.

TSO heyetini AK Parti Biga İlçe Teşkilatı’nın yeni hizmet binasına gelişlerinde İlçe Başkanı Nihat Borazan ve parti yöneticileri karşıladı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın da dâhil olduğu ziyarette, Başkan Borazan tarafından iş dünyasının ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirildi ve Biga ile ilgili yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı

Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin Biga’nın istihdam yükünü karşıladığını belirten Borazan, TSO’nun Biga için çok önemli kurumlardan bir tanesi olduğunu, istihdam, üretim ve ihracat noktasında üzerine düşen görevi her zaman layıkıyla yapmaya çalıştığını ifade etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ise, Biga’daki tüm yerel dinamiklerin çevre il ve ilçelere örnek olacak şekilde uyum içerisinde çalıştığını belirterek, iş dünyası olarak Bigamıza hizmet etmekten hiçbir zaman geri kalmayacaklarını söyledi. Doğan ayrıca, Biga için hep birlikte başarılı ve faydalı işler yapacaklarına olan inançlarının tam olduğunu ve Biga için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu