Yerel

Arazöz Bozcaada Belediyesi’ne Ulaştı

Bozcaada Belediye Başkanlığı’nın talebi üzerine Orman Genel Müdürlüğü’nün 06.04.2021 tarih ve 841961 sayılı oluruna istinaden Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğü’ne ait bir adet Arazöz’ün kırsal ve orman yangın işlerinde kullanılmak üzere Bozcaada Belediye Başkanlığı’na tahsis edilmesi ile ilgili protokol süreci tamamlandı ve araç Bozcaada’ya ulaştı.

Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz açıklamasında “Özellikle yaz aylarında bu tip yangınlarla mücadele için elzem olan araç için Çanakkale Ak Parti Milletvekili Sayın Bülent Turan’a konu ile ilgili taleplerimizi geçtiğimiz aylarda iletmiştik.

Aracın tahsis sürecindeki son derece olumlu yaklaşımları, konuyu takip ve müspet bir şekilde sonuçlanmasındaki emekleri için en başta Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan olmak üzere;


Orman Genel Müdürü Bekir Karacabe’e, Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver Demirci’ye ve Ayvacık Orman İşletme Müdürü Murat Aksoy’a Şahsım, kurumum ve Bozcaada Halkı adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu