Yerel

Yeni İŞKUR İl Müdüründen Biga TSO’ya Ziyaret

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Mehmet Uğur Yavuz ve beraberinde İŞKUR Biga Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Uzuner 24 Kasım 2020 Salı günü saat 15.30’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, başkan yardımcıları Sedat Çakır ve Hüseyin Şahin, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu’nun hazır bulunduğu ziyarette çok verimli görüşmeler ve bilgi alış-verişinde bulunuldu.

İŞKUR İl Müdürü Yavuz, istihdam alanında yapılan ortak çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve bu konuda daha ileri düzeyde işbirliğine her zaman hazır olduklarını ifade etti.

Biga TSO Başkanı Doğan; “Kurumlar ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde başarılı sonuçlar elde ediliyor. Biz de Biga TSO olarak İŞKUR ile sürekli işbirliği içerisindeyiz. Bu işbirliğinin her zaman devam edeceğini biliyorum. Sonuçta kazanan Çanakkale oluyor. Türkiye oluyor.” diye konuştu.

Biga TSO olarak, ülkenin gelişimine katkı sağlayacak her türlü projenin içinde yer aldıkları belirten Doğan, “İstihdam ülkemiz için büyük bir sorun. Özellikle nitelikli eleman bulmak çok zor. İŞKUR bu anlamda yaptığı çalışmalarla çok önemli bir görevi yerine getiren kurumumuz. İŞKUR ile her zaman işbirliği içindeyiz. Ziyaretlerinden dolay yeni il müdürümüz Mehmet Uğur Yavuz’a Uçar’a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Biga TSO olarak bundan sonra da gereken her türlü desteğimizi vereceğimizin bilinmesini istiyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu