Yerel

‘’Yeni Bir Görev, Yeni Bir Heyecan’’

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı görevine atanan Hasan Sepici atamanın ardından ilk kez açıklamada bulundu.

Açıklamasında; ‘’ Yeni bir görev, yeni bir heyecan…

7 Temmuz salı günü Ak Parti Genel Merkezimizde Teşkilat Başkanlığında yapılan görüşmeler sonucunda değerli yöneticilerimiz tarafından şahsıma yeni bir görev tebliğ edildi.

Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı görevim önce;
Doğup büyüdüğüm ve yaşamaktan her daim mutluluk duyduğum memleketim Biga için,

2002 yılından bugüne belli dönemlerde gerek Gençlik Kolları, gerekse Ana Kademesinde görev aldığım Ak Parti Biga İlçe Teşkilatına Hayırlı olsun inşallah.

Hizmet silsilesinde zincirin sadece bir halkası olan Görevimiz süresince;
Tecrübeleri ve deneyimleri ile Partimizin kuruluşundan itibaren görev almış değerli büyüklerimizle, Çanakkale İl Başkanlığımızla, Sayın Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimizle, İl Genel Meclis Üyelerimizle, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımızın değerli yönetimleriyle, Belde Teşkilatlarımız ile Mahalle ve Köy Yönetimlerimiz dahil tüm delege ve üyelerimizle beraber olduğu gibi içinde Biga Sevgisi ve heyecanı olan tüm hemşehrilerimizle  güzel ilçemiz Biga’mıza hayırlı işlerin yapılmasında, güzel yatırımların gerçekleşmesine vesile olmaya çalışacağız, inşallah yapacağımız görüşmeler ve istişarelerle, hizmet aşkı olanlarla gönül köprüleri kurmak ilk hedefimiz olacaktır.

Geçtiğimiz bu süreçte ismimizi ön plana çıkaran güveniyle, sevgisi ve saygısıyla bizlerin destekçisi olan bu önemli göreve beni layık gören değerli büyüklerime, dostlarıma, çok teşekkür ederim.

Rabbim çıktığımız yolda, taşıdığımız hizmet bayrağını layıkıyla taşımayı ve bir sonraki arkadaşımıza emaneti en güzel şekilde teslim edebilmeyi nasip eylesin inşallah.’’dedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu