Yerel

Vehbi Hoca Ticarete Soyundu

Biga’nın tanınmış ve sevilen isimlerinden Vehbi Cevher (Vehbi Hoca) yıllar sonra tekrar ticarete soyundu. Biga’nın futbol teknik direktörlerinden olan ve hem amatör hem profesyonel futbol oynayan, birçok kulüpte antrenörlük yapan aynı zamanda emekli öğretmen olan Vehbi hoca, aile fertleriyle birlikte ticaret yapmak için kolları sıvadı ve çalışmaya başladı.

Çanakkale Dardanos’ta bulunan ve faal olarak hizmet veren Sunsan Hotel’i devralarak işletmeye başladı. Yıllar önce de Biga’da spor mağazası açarak işleten Vehbi Hoca şimdide turizm sektöründe yer alacak.

Hasan Mevsuf Caddesi No: 31 Çınarlı Köyü Dardanos/Çanakkale adresinde bulunan ve iletişim telefonu 0266 250 01 88 olan özenle dizayn edilmiş 25 odalı, odalarında TV, klima, banyo bulunan Sunsan Hotel ayrıca lokantası ve her türlü etkinlik için aranılan bir mekan.

Yıllar sonra tekrar ticarete soyunan Vehbi Hoca ” Öğretmenlikten emekli olmamın ardından yıllarca antrenörlük yaptım. Ailece karar vererek yeni bir sektör ve yeni bir heyecan ile turizm alanında Çanakkale’deki Sunsan Hotel’in işletmeciliğini üstlendim. İnşallah başarılı olurum. Denize sıfır olan hotelmize tüm sevenlerimizi bekliyoruz. Çanakkale’de konaklamak ya da yemek yemek isteyenler için ayrıca düğün, nişan, toplantı, organizasyon vs. yapmak isteyenler bizlere ulaşabilir. 24 saat hizmet vermekteyiz. Hayırlısı olmasını diliyorum” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu