Yerel

Türk Mallarının Kaynağı Milletimizin Emeğidir

İYİ PARTİ Yenice İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım’ın Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Akyıldırım yayınladığı mesajda “Türk Mallarının kaynağının milletimizin emeği olduğunu söyleyerek Türk Mallarının ülkemiz ve milletimiz için önemine ilişkin açıklamalarda bulundu. 

En Büyük Türk Milliyetçisi Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlatılan ve ülkemizde her yıl 12 –18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası Cumhuriyet dönemimde yerli malını tüketmek konusunda halkımızı bilinçlendirme noktasında temelleri atılan ilk adımdır.

 Büyük Önderimiz Atatürk “ Milli tutumu ve üretimi arttırmak, yatırımı geliştirmek, yatırımları verimli şekilde kullanmak devletin hedefidir. Yoksulluğun temelinde ülke kaynaklarının verimli kullanılmaması yatmaktadır. Yoksullukla mücadelenin yolu yerli malı üretiminden ve kullanımından geçer.” Diyerek Yerli Mallarının ve yerli üretimin ne kadar önemli olduğunu belirtmiştir.

Bundan dolayı Türk Milleti olarak, İYİ PARTİ İktidarında Yerli Malları Haftasını Türk Mallarıyla kutlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizim iktidarımız da her vesileyle üreten ve kazanan Yüce Türk Milleti olacaktır. Eğitimde, üretimde, zenginlikte ve adalette milletimizle el ele omuz omuza olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyor, sanayileşen, üreten ve herkesin iş sahibi olduğu, aldığı insani ücretle huzur, mutluluk ve refah içinde yaşadığı bir Türkiye diliyorum.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu