Yerel

Türk Devletleri Ve Çanlı Şehitler Anıtı Çalışmaları Devam Ediyor

Çan Belediyesi’nin Tarihe ve geçmişe önem veren anlayış ile yapımına başladığı Türk Devletleri ve Çanlı Şehitler Anıt inşaatı çalışmaları devam ediyor.

Çan Belediyesi yaptığı açıklamada “İlçemize kazandıracağımız tarihi ve manevi değeri yüksek, anıt niteliği taşıyan bu önemli eser için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.” Dedi.

Park Alanları Yenileme Çalışmaları

“Yaşanabilir bir Çan hayali” ile yola çıktıklarını belirten Çan Belediyesi, vatandaşların ortak kullanım alanlarını oluşturan parkları yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

S.S. Çan Üretim Ve İşletme Kooperatifi Kuruldu

Çan Belediyesi’nin üreticilere destekleriyle, ürettikleri ürünlerini ve el emeklerini değerlendirmeleri amacıyla kooperatif kurma girişimleri neticesinde S.S. Çan Üretim ve İşletme Kooperatifi kuruldu.

Çan Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Kooperatifimizin amacı; tarımsal ürünler, su ürünleri, geleneksel el sanatları, yöresel ürünler, tarımsal girdi ve teknolojik ürünleri iyi şartlarda değerlendirmek ve tüketiciye sunmaktır.

Biz de Çan Belediyesi olarak kooperatimizin her zaman yanında olmaya ve her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.” Denildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu