Yerel

Tuğçe Kandemir Bigalılarla Buluşacak

Ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir, Biga’da Meysaki Restaurant’ta 12 Temmuz Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserde Bigalılarla buluşacak. Biga’nın tanınmış spor insanlarından İbrahim Küçük ve kızı gastronomi mezunu Ecem Küçük’ün birlikte işlettiği Meysaki Restaurant, yenilenen tarzı, açık alanları, konser için hazırlanan sahnesi ile göz doldurmaya devam ediyor.

Konserde rezervasyonsuz katılım olmayacak. Meysaki Restaurant’tan yerini ayırmak isteyenler 0546 402 40 07 ve 0542 317 17 00 numaralarından rezervasyon yaptırabilecekler.

Biga’ya açık alanları ve görsel düzenlemeleri ile doğa içinde yeni nesil bir meyhane konseptiyle hizmet vermeye başladıklarını dile getiren işletmeci İbrahim Küçük; “Meysaki Restaurant, benim ve kızım için çok değerli bir konsept proje oldu. Bizim kendimiz için hayal ettiğimiz her şeyi burada gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Yeni nesil bir meyhane anlayışıyla hareket edeceğiz. Gelen tüm misafirlerimizin keyifli zaman geçirebilmeleri için elimizden gelen en iyi hizmeti sağlamayı taahhüt ediyoruz. 12 Temmuz Cuma günü ilk konserimizi gerçekleştireceğiz. Değerli sanatçımız Tuğçe Kandemir sahne alacak. Güzel bir gece geçirmek isteyen tüm herkesi bekliyoruz. Yerinizi ayırtmak için geç kalmayın” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu