Yerel

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu (GGK) İcra Komitesi 18 Ocak 2021 Pazartesi günü bir dizi faaliyet gerçekleştirdi.

TOBB Çanakkale GGK İcra Komitesi Başkanı Orçun Oktay, Başkan Yardımcısı Tevfik Başarır, üyeler Salih Can Eriş ve Cem Öner programa ilk olarak Lapseki’de icra komitesi üyeleri Zekeriya İşseven ve Berkan Küçükoğlu’nu işyerlerinde ziyaret ederek başladı. Heyet daha sonra Çan’da icra komitesi üyeleri Doğan Deniz ve Mücahit Esin’i ziyaret etti ve bilgi alışverişinde bulundu. Çan’dan Biga’ya geçen heyet yeni icra komitesi üyesi Ali Tahsin Yaşık’ı işyerinde ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretler esnasında özellikle pandemi sürecinde sektörlerinde yaşamış oldukları sorunlar istişare edildi ve tespit edilen çözüm önerilerinin 21 Ocak Perşembe günü TOBB Başkanı Rifas Hisarcıklıoğlu ile Çanakkale Odaları ve Borsalarının yapacağı toplantıda dile getirilmesine karar verildi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan GGK İcra Komitesi aylık olağan toplantısının ardından Biga TSO Başkanı ve Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan’ı Biga’da bulunan üretim tesislerinde ziyaret eden heyet Başkan Doğan ile gündemi değerlendirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu