Yerel

TOBB 76. Ve 77. Genel Kurulu Video Konferans Yöntemiyle Yapıldı

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin 76’ncı ve 77’nci Genel Kurulu TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde 28 Mayıs 2021 Cuma günü saat 14.30’da elektronik ortamda 365 oda ve borsanın katılımı ile yapıldı.

TOBB Genel Kurulu’na Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Kurul Delegesi Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Meclis Üyesi ve Genel Kurul Delegesi Hüseyin Erdoğan ve Genel Sekter Mustafa Mutlu katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantı TOBB tarafından hazırlanan sunumlarla devam etti. TOBB’un kamu ve özel sektör arasında işbirliği içerisinde ortak akıl oluşturma hedefiyle gerçekleştirdiği 2019-2020 yılı faaliyetleri sırasıyla Hesapları İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu başkanları tarafından yapılan konuşmalarla delegelere sunularak oylandı.

Toplantıda yirmi üç adet gündem maddesi sunuldu. Dikkate sunulan maddeler hem dijital hem de işari olarak oylandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu