Yerel

Siperlikli Maske Üreten Ekibe Teşekkür Belgesi Verildi

İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde korona virüsüne karşı siperlikli maske üretiminde görev alanlara teşekkür belgesi verildi.

Koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gönüllü olarak siperlikli maske üretmeye başladı. 10 bin’den fazla üretilen bu siperler sağlık görevlileri ve güvenlik güçleri olmak üzere il geneline gönderildi.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Erkan Bilen siperlikli maske üretimi sırasında görev alan okul yöneticilerine, öğretmenlere ve gönüllü öğrencilere teşekkür belgisi verdi.

Salgın sürecinde yoğun mesai harcadıklarını aktaran İlçe Mili Eğitim Müdürü Erkan Bilen, “Sağlık personeli ve güvenlik güçlerini hastalıktan koruma adına İçdaş Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personeli ve öğrencileri önemli bir katkı sağladılar. Üretilen 10 bini aşkın siperlikli maskenin Biga’da ve ilimizdeki sağlık personeline ücretsiz dağıttıklarını, bu süreçte başta İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hayri Ulutaş ve emeği geçen personel ile gönüllü öğrencilere teşekkür ederim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu