SporYerel

Seminer Sona Erdi

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

TÜFAD Çanakkale Şubesi’nin düzenlediği seminer sona erdi.Başkan Mustafa Meteertem seminer sonrası yaptığı açıklamada; “TÜFAD Çanakkale Şubesi olarak düzenlenen “sürekli ve zorunlu antrenör gelişim semineri” ni büyük bir katılım ile gerçekleştirdik. Çanakkale İl Öz. İdare Meclis salonunda gerçekleşen Seminerde “Antrenman Planlamalarında Güncel Yaklaşım ” konusunu 18 Mart Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Hürmüz Koç, EURO Avrupa Şam.”Teknik Analizini”Marmara Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Spor Yönetimi Mezunu Maçkolik Editörü Ulaşcan Çakır  “Sporda Dijital Medya, Sosyal Medya Yönetim ve Etkileri,Kulüp Bireysel PR Çalışmaları  konusunu  LİG Radyo,Tv Yorumcusu Yetkin Etkin sabah bölümünde Antrenörlerimizi bilgilendirdiler.

Seminerin öğleden sonraki bölümünde Beşiktaş JK Antrenörü ve Analısti a Lıs.Murat Kaytaz”Türkiye Süper Liginde Analiz Nasıl yapılır, tüm Analiz Sistemleri ve programları “konusunda Sunum yaptıktan sonra Soru ve cevap bölümüyle Seminer son buldu.

TÜFAD camiasına Seminer için Salon imkânı sağlıyan İl Özel İdaresiGenel Sekreter Vali Yardımcısı Abdullah Köklü’ye
Scoting Traning Tolga Tokgöz’e, Şube Genel Sekreter Yakup Öner’e, Vehbi Cevher’e, Erdal Gül’e, Işık Kahraman Sönmez’e  Mehmet Özdemir’e.

Seminer açılışına işlerinin yoğunluğu dolaysıyla katılamayan Millet Vekili Jülide İskenderoğlu  ve Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’a göndermiş oldukları destek mesajları için

Seminer açılışımızda bizzat bulunan Genç Sporİl Müdürü Ömer Kalkan
AK Parti İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek’e, ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil’e, TFF İl Temsilcisi Hayrettin Acar’a, Saha Kom. Der. Başkanı Musa Yıldırım TFF Temsilcisi Cabir Kaşdemir’e, Öğle programında bizi yalnız bırakmayan Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’e
Tüm seminer katılımcılarına teşekkür ederim.”Dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu