Yerel

Petek Akaryakıt Yenilendi

Bir süredir bakım, onarım ve tadilat nedeniyle hizmetlerine ara veren Biga’nın gözde akaryakıt merkezi Petek Akaryakıt Shell İstasyonu yenilenen yüzüyle tekrar hizmet vermeye başladı.

Yenilenen ve modernize olan yüzüyle Biga’ya yakışır bir güzelliğe kavuşan Petek Akaryakıt İstasyonu güler yüzlü personeli ve üstün hizmeti ile müşterilerini bekliyor. Biga’da Kıbrıs Şehitleri Caddesi İlyas Bayram Stadyumu karşısında hizmet veren Shell Petek Akaryakıt İstasyonu son sistem ve otomatik pompaları, tertemiz lavaboları ve marketi ile hizmetlerine devam ediyor.

İşletme yetkilisi Sönmez Gündoğdu yaptığı açıklamada “Tadilat, bakım ve onarım çalışmalarımızın sona ermesi ile yeniden hizmet vermeye başladık. Bigamıza yakışır modern bir tesis ile son sistem makinelerimiz, tertemiz lavabolar ve marketimiz ile halkımıza üst düzey hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Her şey müşterilerimiz için, güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sizleri yeni tesisimize bekliyoruz. Bigamıza hayırlı olsun” açıklamasını yaptı. Ayrıca market ve pompada çalışacak elemanlar alınacaktır. çalışmak isteyenler için müracaat 0286 316 10 68 – 0286 316 87 25 nolu telefonlara yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu