KaymakamlıkYerel

Mustafa Can’dan Muhtarlar Günü Mesajı

Biga Kaymakamı Mustafa Can 19 Ekim Muhtarlar Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Mesajı ise şöyle

“Devletimizin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olan muhtarlarımız, gerek vatandaşlarımızı gerekse devletimizi temsil gibi önemli bir sorumluluğu yerini getirmektedir.

Muhtarlarımız, sorumluluk bölgeleri içerisindeki altyapı çalışmalarından düğün ve cenaze işlemlerine uzanan çok geniş bir yelpazede vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerinin birinci derecede muhatabı olmaktadırlar. Görev yaptıkları köylerde ve mahallelerde muhtarlarımız Devletimizin taşradaki en temel taşıdırlar. Mevcut her türlü sorunun çözümünde ve taleplerin yerine getirilmesinde ter akıtan, vatandaşın derdiyle dertlenen, her türlü şer odaklarına karşı daima devletinin yanında yer alan muhtarlarımız yaptıkları bu fedakâr çalışmalarla her türlü takdiri hak etmektedir.

Koronavirüs salgını sürecinde de muhtarlarımız, gerek Vefa Destek Grubuna gerekse de filyasyon çalışmalarında sağlıkçılarımıza vermiş oldukları destekle görevlerini en iyi bir şekilde icra etmektedirler.

Bu vesileyle; çok önemli bir vazifeyi icra ile mükellef olduklarına inandığım muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu