Yerel

MHP Biga Teşkilatı’ndan BTB’ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Salih Altınkaya, 28’nci dönem MHP Çanakkale Milletvekili adayı Sıtkı Keçeci ve beraberindeki parti yöneticileri 18 Nisan 2023 Salı günü saat 13.00’te Biga Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

MHP heyetini Borsa’ya gelişlerinde Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu üyesi Bünyamin Tekin ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü karşıladı.

Biga TB Başkanı Bülent Baş tarafından, MHP heyetine öncelikle Biga Ticaret Borsasını ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür edildi. Borsanın yürütmüş olduğu faaliyet ve projelerden de bahseden Baş, 14 Mayıs’ta demokratik bir yarış olmasını beklediklerini ve seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ettiklerini ifade etti. Sıtkı Keçeci’de Biga Ticaret Borsa’na yabancı olmadığını bir dönem borsa ailesinde mesai harcamanın mutluluğunu dile getirerek, borsa yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür edip, seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardında sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu