Yerel

MHP Biga Kadın Kolları Başkanlığından Ziyaret

MHP Biga İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Hanife Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneği Başkanı Ayfer Sucuka ve yönetimini ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette MHP Biga Kadın Kolları Başkanı Hanife Çetin,”Türkiye’nin asli gücünün kadınlar olduğunu ifade ederek ülkemizin müreffeh yarınlara ulaşabilmesi adına kadınlarımızın yapacak olduğu çalışmalar önem taşımaktadır. Son yıllarda artan kadına şiddet olaylarına da değinen Çetin, kadınlarımıza şiddet olaylarının artık son bulması tek dileğimizdir. Kadına şiddet uygulayan kişiler hakkında en ağır cezalar uygulanmalıdır.” dedi.

MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık hanımefendinin selamlarını ileten Çetin, Biga’da faaliyet gösteren Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneğinin yapacak olduğu çalışmalarda başarılar diledi ve her zaman destekçileri olduklarını dile getirdi.

Nazik ziyaretleri için memnuniyetini ifade eden Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneği Başkanı Ayfer Sucuka, “Bu anlamlı ziyaretleriyle birlikte MHP Kadın Kolları Başkanlığı ile beraber yapılabilecek olan çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu