Yerel

Kocabaş, “3 Gün Boyunca Neler Yaptık?”

Ülkü Ocakları Biga İlçe Başkanı Beytullah Kocabaş 17. Biga Fuarında açılan standın üç günlük değerlendirmesini yaptı. Kocabaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Bu sene 17. kez düzenlenen Güney Marmara’nın en büyük fuarı olan Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarında Ülkü Ocakları Biga İlçe Başkanlığı olarak açmış olduğumuz standımıza desteklerinden dolayı başta Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım’a ve genel merkez yöneticilerimize, Ülkü Ocakları Çanakkale İl Başkanımız Baturhan Kaya ve il yöneticilerimize, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ve yönetimine, fuar komisyon başkanı ve fuar tertip komitesine teşekkür ederiz. 

3 Gün Boyunca Neler Yaptık?

Genel Merkezimiz tarafından hazırlanmış olan birbirinden değerli yayınlarımızı geleceğimizin teminatı olan Türk Gençliğine hediye ettik. 

Ülkü Ocaklarının yapmış olduğu çalışmaları Bigalı hemşehrilerimize anlatarak Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım’ın selamlarını ilettik.

Permakültür Sürdürülebilir Tarım projesini hayata geçirmemizin amacını anlattık. 

Ocaktabul, Bilgi Akını gibi kutu oyunlarımız ile çocuklarımızı aileleri ile vakit geçirip Türk Dünyası’nda keyifli yolculuğa çıkarmalarının mümkün olduğunu dile getirdik. 

Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma, ÜOZEM, BilgiOcakta, KuranOcakta gibi uygulamalarımızı hayata geçirerek tanıtımlarını yaptık. 

Çocuklar için hazırlanan Türk Büyükleri Okuma Serileri, Boyama Kitaplarını çocuklarımıza anlatarak hediye ettik.

Bu süreçte standımızda görev yapan İlçe Ocak yöneticilerimize, ortaöğretim teşkilatımızın yiğit bozkurtlarına teşekkür ederim.

Standımızı ziyaret eden tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu