Yazarlarımız

Kasımda Burçlar

5 Kasımda Merkür Akrep’te retrosunu sonlandırıp ileri hareketine başladı. İçte toplanan enerjiyle, bitirilmiş işler ve konularla önünüze gelen şans ve fırsatları ayın başında değerlendirme zamanı diyebiliriz artık. 14 Kasım 2020 Mars retrosu da sona ererken, 21 Kasım 2020 saat 17.00’de Venüs de Akrep burcuna geçecek. İlişkiler ve cinsellik evi gündemde.

Şimdi Kasım ayında burçların yansımalarını ve olasılıklar zincirlerine göz atalım;

KOÇ : Yüzeysel yaşanan, -mış gibi yapılan her şey herkesi bu dönem sizi rahatsız edecek. Yıkılıp yeniden doğacağız. Dönüşüm zamanı. Hem tehlike uyarısı hemde dayanıklılık zamanı. Çocuklar sıkı koruma altında olmalı buna akrabalar da dahil olmak üzere. Trafik, seyahat, teknolojik sıkıntılara dikkat.

BOĞA : Retroda içte toplanan enerjiyle, bitirilmiş işler ve konularla önünüze gelen şans ve fırsatları değerlendirme zamanı.Siz sahip olmayı, üretmeyi seversiniz şimdi maneviyat ağır basacak.Duygusal depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk hakim olabilir.Erkeklerin saldırganlığı ve gerginliği, kadınların artan sezgisi ve hassasiyeti, çocukların karamsarlığı ve kontrol edilemezliği, sık sık aile kavgaları…

İKİZLER : Yapılacak en iyi şey devam eden projeleri tamamlamaktır. Dramatik olma! Sakin ol.Terfi alabilir. Duygusallık, depresyon, anksiyete, izolasyon, umutsuzluk olabilir. Sil baştan başlama şansı veriyor bu ay size.

YENGEÇ : Ailevi konular, taşınma, ebeveynleriniz gündemde, aile çatışmaları, maddi zorluklar, hesapsız para harcamalar söz konusu.Kuşkular, kıskançlık, denetim, eleştiri dürtüleri doğacak. Yine zor bir süreç.

ASLAN : Kardeşleriniz, yakın çevreniz, akrabalarınızla ilişkilerinizi dengeleme zamanı . Ailenizi koruma içgüdünüz çok olacak. Eleştirel olmaktan kaçının ve kindarlık beslemeyin. Siz bu ay aile meselelerine daha fazla zaman ayırmalısınız. İş hayatınızda durdurucu etkiler.

BAŞAK :Ameliyat gibi sağlık sorunları, Acil iş gezileri, Covid ortamında çok dikkatli olmalısınız. Mars ölüm evinizde bulunuyor. İlişkisel olsun, iletişimsel olsun herşey özellikle yakın çevresel ilişkiler sizi rahatsız edebilir.Patronlarınızla anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. İmza atarken iyi düşünün. Görevleriniz, üstünüzdeki sorumluluklar ve ailevi konular gündemde.

TERAZİ : Kasımsizi fazla para harcamaya sevk edebilir, bu süreçte aşk da getirebilir,Ağır gezegenler aile evinizde çatışmamanız zor görünüyor. Tutulma çevrenizde temizlik yaptıracak. Bu enerjiler bedenden çok zihinsel ve ruhsal etkilerle kendini hissettirecek. 

AKREP :Bu dönemde rüyalarınıza özellikle dikkat edin, İlahi kaynaktan mesaj geliyor olabilir. Sanatsal yönünüz daha bir baskın şekilde ortaya çıkabilir. Bu süreçte savurgan olabilirsiniz. Lider olma şansınız doğabilir, terfi gibi.

YAY : Romantik bir ilişki başlangıcı da olabilir. Biriken enerji şans ve fırsat sunabilir. Eski bir tanıdığınlada olabilir bu ilişki başlangıcı. Bu süreçte daha mistik olacaksınız. Biraz ferahlayacaksınız. para hattında tat tuz yok. Yüzeysel herşey özellikle ilişkiler sizi çok  rahatsız edecek.

OĞLAK :İş hayatınız ve aile hayatınız çatışmalı uzun süredir.  Patronlarınızlada çatışmalı süreçler yaşıyor olabilirsiniz. 6. evdeki Kuzey Düğüm sizi yol ayrımlarına sürüklüyor.İlişkilerde çalkantı olabilir, iletişimsel sorunlar aniden ortaya çıkabilir. Ortak zemin arayın, uzlaşın, başkalarının fikirlerine saygı duyun. Kalabalık gruplarınızla ilişkiler, değişim arzusu, gelecek vizyonunuzu etkileyecek.

KOVA :Toplumsal konumunuz, işiniz, kariyerinizde hakim güç olacak.Zorlu bir enerji etkisi altında kalacaksınız. Bolca fırsatlar da söz konusu. Ayın ikinci yarısı iş başvuruları için, imza için uygun olacak. Karanlık bir zekâ, yakıcı akıl ile organizasyon becerilerinizi gösterebilirsiniz. 

BALIK :Uzun zamandır kişisel hayatınız duygusallık üzerine ilerliyor. Dış ülke gezileri, iş seyehatleri söz konusu olabilir. Kasım ayı arkadaş çevrenizi zorluyor, gerginleştiriyor. Dramatik olma! Durumu ne kadar sakin bir şekilde ele alırsanız o kadar güzel yönetirsiniz. İletişim ve manevi değerler etkilenecek. 

AYFER ÖZDEMİR

Uluslararası Nlp ve Profesyonel Yaşam Koçu

Bilinçaltı ve Kişisel Gelişim Uzmanı

Vedik Astroloji Danışmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu