Yerel

Karabiga’ya Doğalgaz Geliyor

Karabiga Belediyesi doğalgaz sürecini onaylattı, yatırım programına aldırdı. AKSA Doğalgaz Çanakkale Genel Müdürü Çağdaş Adıbelli ile Karabiga beldesi için doğalgaz protokolü imzalandı.

Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi konu ile ilgili açıklamasında “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren siz değerli Karabigalı hemşehrilerimizin daha konforlu yaşamalarını sağlamak amacıyla Karabigamıza doğalgazı getirmek için mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştık. Birçok kez Ankara’ya gidip doğalgazı sizlerin hizmetine sunmak için gerekli merciler ile temaslarımızı hızlandırdık. Sonunda emeklerimizin karşılığını alarak Karabiga adına doğalgaz sürecini onaylatıp yatırım programına aldırdık.

Allah’ımıza binlerce kez şükürler olsun ki bugün AKSA Doğalgaz Çanakkale Genel Müdürü Sayın Çağdaş Adıbelli ile Karabiga beldemiz için Doğalgaz protokolünü imzaladık.

Ben bu vesile ile bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan AK Parti Grup Başkanvekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan’a, AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’na, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’a, EPDK Yetkililerine ve AKSA Doğalgaz Çanakkale Dağıtım A.Ş. yetkililerine belde halkımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Karabigamıza hayırlı olsun.” dedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu