Yerel

‘Kaliteli Süt Üretimini Teşvik’ Toplantısına Katıldı

Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fevzi Atmaca, Tarım Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz ve bağlı kooperatif başkanlarının katılımlarıyla düzenlenen ‘Kaliteli Süt Üretimini Teşvik’ konusunda Bakanlıkça daha önce belirlenen iller arasında bulunulması sebebiyle numune alma ve gönderme konuları ile alakalı toplantıya katılmıştır.

İlçe Müdürü Fevzi Atmaca Pekmezli köyünü ziyaret ederek muhtar ve köylüler ile görüşmüş, istek ve taleplerini dinlemiştir.

Daha sonrasında haftasonu Gümüşçay Beldesinde işletmesinde çıkan yangında hayvanları telef olan, yem ve samanları yanan maddi zarar gören Osman Yongalı’yı işletmesinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunmuştur.

Serbest veteriner hekim İbrahim Dağlı ve veteriner sağlık teknikeri Olcay Ozan Fevzi Atmaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

Biga Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Ali Çimen, Başkan Yardımcısı İsmail Özbek ve Ziraat Mühendisi İrfan Odacıl ‘Kaliteli Süt Üretimini Teşvik’  konusunda üyelerinden alınacak numunelerin alınma ve gönderilmeleriyle alakalı konuda görüşmek üzere Biga İlçe Müdürlüğünü ziyaret etmişlerdir.

Su Ürünleri denetim ekibi ağ ölçüm kontrollerini gerçekleştirdiler.

Zirai ekipler tohumluk mısır ve çeltik sahalarında kontrollerine devam etmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu