Yerel

‘Hiçbir Vicdana, Hiçbir İnsanlık Değerine Sığmaz’

Biga Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Salih Altınınkaya, herkesi derinden üzen hayvan katliamı için ‘Karıncayı bile incitmekten sakınan bir medeniyetten böylesi aşağıların aşağısı yaratıklar nasıl çıktı?’ diyerek tepkisini gösterdi. Altınkaya yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi;

” Bugün şahsımı çok sarsan, yüreğimi fazlasıyla sızlatan bir haberi aldım. Hiçbir vicdana, hiçbir insanlık değerine sığmayacak bir şiddet ve alçaklığın hayvanlara reva görüldüğünü irkilerek öğrendim.
Zehirlenmiş halde bulunan 19 köpek insanım diyen herkesi infial ve isyana sürükledi. Gözümün önünden o görüntüler bir türlü gitmiyor. Cani ruhlular, insanlığın defolu yüzleri köpeğe kast etmişler! Ne hazin değil mi?
Karıncayı bile incitmekten sakınan bir medeniyetten böylesi aşağıların aşağısı yaratıklar nasıl çıktı?
Zehirlenip ölüme terkedilen köpekler hepimizin vicdanını kanattı. Be hey canavarlar, gücünüz bu masum hayvanlara mı yetti? Katiller nasıl bir ruh haline sahipti? İnsanlığın utanç vesikası olan canilere söylenecek ne bir söz, dehşet verici fiillerini örtecek ne de bir kılıf vardır!
İşkence ve eziyete maruz kalan 19 köpek altında insanım diyen herkes kaldı. Karıncayı bile incitmekten sakınan bir medeniyetten böylesi aşağıların aşağısı yaratıklar nasıl çıktı? Üzerinde mutlaka durup düşünmemiz gereken soru emin olunuz budur.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu