BelediyeYerel

Hayati İnanç, Sosyal Medyadan Bigalılarla Buluşacak

Hukukçu-Yazar Hayati İnanç, “Can Veren Pervaneler” konulu söyleşisi ile Biga Belediyesi Facebook sayfasından canlı yayınla Bigalılarla buluşacak.

Şiir ve muhabbetleriyle gönüllerde taht kuran Hukukçu-Yazar Hayati İnanç, Biga Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınladığı programda sevenleriyle bir araya gelecek. 20 Aralık Pazar günü saat 20.00’de Biga Belediyesi’nin resmi Facebook hesabından yayınlanacak olan söyleşinin moderatörlüğünü ise Orhan Karaağaç üstlenecek. 

Tüm vatandaşları programı izlemeye davet eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Kovid-19 pandemisi nedeniyle bir araya gelerek coşkulu ve güzel programları özlesek de, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Hayati İnanç hocamızın sosyal medya aracılığıyla halkımızla buluşmasını sağlamak istedik. Can Veren Pervaneler konulu canlı yayınımız Belediyemizin Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Tüm hemşehrilerimi şiir ve muhabbetin güzelliğini yaşayacağımız bu anlamlı programı izlemeye davet ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu