Yerel

Halkın İçinde, Halk İle Yan Yana

Çan belediye başkanı Bülent öz, cumhuriyet mahallesi kurtuluş sokakta yaşayan büyüklerle sohbet etti. Mahalle kültürünü yoğun bir şekilde yaşamaya devam eden büyüklerle yapılan sohbette öz şu ifadelere yer verdi;

“Cumhuriyet Mahallesi Kurtuluş Sokak sakinlerinin ve sevgili büyüklerimizin hoş sohbetlerine, misafirperverliğine dahil olduk.

Mahalle kültürünün yoğun olduğu güzel ilçem ÇAN’ da tıpkı küçükken olduğu gibi bugün de büyükler anlattı; bizler dinledik ve hoş sohbet zamana karşı yine kazanan oldu, zaman su gibi akıp gitti…

Bizlere kapılarını açan mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum.”

“Marangoz Atölyesi Ürünlerine Artık Siz De Sahip Olabilirsiniz”

Çan Belediyesi hizmet çalışmaları kapsamında, kaynaklarını verimli kullanmak koşulu ile sosyal alan ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik hayata geçirdiği “Çan Belediyesi Marangoz Atölyesi” ürünleri artık şahsi olarak da satın alınabilecek.

Yapılan açıklamada “Çan Belediyesi olarak kendi bünyemizde imalatına başladığımız marangoz ürünlerine çok uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız Mavi Masa 153 iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.” Denildi.

Çan Belediyesi Güreş Kulübü Türkiye İkincisi Sporcusuna Plaket Verildi

Antalya’da gerçekleştirilen 11-13 yaş Minikler Türkiye Serbest Güreş Şampiyonasında Çan Belediyesi Güreş Kulübünün sporcusu Mustafa Şeref Özgül ve hocası Halil Pulat’ı gösterdiği performans sonrası Belediye Başkanı Bülent Öz makamında misafir etti.

Öz; “Sporcumuzu gösterdiği performans, hocamızı başarı ve emeklerinden dolayı tebrik ederek ödüllendirdik.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu