Yerel

“Hafta Sonu Demiyoruz, Yapılan İşlerimizi İnceliyor, Hemşehrilerimizi Yalnız Bırakmıyoruz. “

Çan Belediyesi Eylül Zabıta Haftası nedeniyle miniklere zabıta üniforması giydirerek denetiler gerçekleştirdi. Minikler Çan genelinde yürütülen Pandemi denetimleri kapsamında vatandaşlar ve işyeri çalışanlarını maske takmaları ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyardılar ve tedbirlere yönelik hazırlanan broşürleri dağıttılar.

Çan Organize Sanayi Bölgesi kurulması için başlatılan resmi başvuru sonrası, Çanakkale Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ferhat Güvel’i; Fen İşleri Müdürü Hakan Durmaz, İmar Müdürü Zeliha Bandırma, Harita Teknikeri Esra Kurt ile birlikte ziyaret ettiler. Resmi başvuru sonrası sürecin işleyişi ile ilgili çalışmaları programladılar.

Çan Belediyesi haftaiçi yada haftasonu fark etmeksizin vatandaşlar ile vakit geçiren Başkan Öz, Çan genelinde sürdürülen çalışmaları yerinde incelemeye ve hemşehrilerini evlerinde ve mahallelerinde ziyaret ederek taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Çan Atatürk Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarını ve Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Şehitler Parkı ve kaldırımların durumunu yerinde inceleyen Başkan Öz, esnaf ile devam eden çalışmalar hakkında bilgiler paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu