Yerel

“Güneşli Günlerde Senin De İmzan Olsun…”

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk “Sen De Gel Ailemize Katıl, Mücadelimize Ortak Ol” diyerek üye kampanyasına başladıklarını duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Başkanlığı’nın Ayakkabıcılar Çarşısı K:1 adresinde hafta içi her gün 11.00-15.00 saatleri arasında hizmete açık olduğunu belirten Başkan Öztürk’ün açıklaması ise şöyle:

“Cumhuriyet’in kurucu ilkelerinden aldığımız güçle, her gün kendimizi yeniliyoruz ve her bir vatandaşımızın gücüne, inancına, isteğine ve azmine ihtiyaç duyuyoruz.

Tabandan genele güçlendirilmiş, insan odaklı siyaset anlayışımız ile başta Biga’mızı hak ettiği günlere hep birlikte yeniden kazandıracak, girdiğimiz her seçimden alnımızın akıyla çıkacak ve vatandaşlarımızın huzur ve refahını şekillendirecek vizyonel bakış açımızla çalışmalar düzenliyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, her birimizin üzerine düşen görev ve sorumlulukları iki katına çıkarmış durumdadır.

Özlem duyduğumuz güneşli günlere ihtiyacı olan her vatandaşımızın yüzünde ki mutluluk olmaya bende varım diyorsan, ulu çınarın çatısı altına bekliyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi sen varsan biz varız. Birlikte güçlüyüz, omuz omuza verdiğimizde yıkılmaz bir kaleyiz. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu