Siyaset

Göreve Borazan Geldi

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Biga AK Parti İlçe Başkanı Seçilen Nihat Borazan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli Hemşehrilerim,

AK Parti Genel Merkezimiz Teşkilat Başkanlığımız tarafından yapılan temayül, mülakat ve istişareler sonunda AK Parti Biga İlçe Başkanlığı görevi şahsıma teslim edildi.

Bugün itibariyle Biga’mızda kaldığımız yerden yolumuza devam edecek ve bulunduğumuz çıtayı daha da yükseklere çıkarmak adına çalışmalarımızı yapacağız.AK Parti’mizin misyonu,vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda olan bir hizmet anlayışıyla ilçemizin sorunlarını çözmek konusunda Sayın Milletvekillerimiz, Teşkilatımız ve Belediye Başkanlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz.

2023,2053 ve 2071 hedeflerine Allah’ın izniyle yelken açacağız. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Biga’mızdan en büyük desteği vermeye ve yine büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz.

Dün olduğu gibi bugün ve yarın da Biga ilçemizde AK Parti teşkilatı siyasi faaliyetlerini kardeşlik ruhu içerisinde sürdürecek ve bu kutlu görev süremizde yapacağımız tüm hizmetlerde hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışma ortamı oluşturacağız.

Geçirdiğimiz bu süreçte ismimizi ön plana çıkaran güveniyle sevgi ve saygısıyla destek sağlayan bu önemli göreve beni layık gören değerli teşkilatımıza teşekkürlerimi sunarım.

Görevini devreden Hasan Sepici Başkanımıza emekleri için teşkilatım adına teşekkür ederim.

Rabbim çıktığımız yolda aldığımız emaneti en güzel şekilde devam ettirmeyi bizlere nasip etsin.

Saygılarımla..

Nihat Borazan

AK Parti Biga İlçe Başkanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu