Yerel

Erkap “Turizm İçin Otellerin Görüşlerini Alıyoruz”

Biga Kent Konseyinde bulunan 13 çalışma grubundan biri olan, Biga Kent Konseyi Kültür Sanat ve Eko-Turizm Çalışma Grubu, kentin kimliğine ilişkin, tarihi, kültürel, doğal vb değerlerine sahip çıkmak ve geliştirmek için toplantılar yapıyor, istişarelerde bulunuyor.

Biga Kent Konseyi, Kültür Sanat ve Eko-Turizm Çalışma Grubu Başkanı Ergün Erkap ve Biga Kent Konseyi Genel Sekreteri Erdoğan Başer Biga’daki otel işletmecileri ile görüştüler.

Çalışma Grubu Başkanı Ergün Erkap; “Uzun yıllardan beri doğal değerlerimiz için çalışmaktayım. Gönüllülük esasında Biga Kent Konseyi’nde yürütme kurulu üyesi olarak, Biga Kent Konseyi Başkanı Metin Tatlı’nın öncülüğünde çalışmalarımızı yapmaktayız. Kentin yaşam kalitesini geliştiren programları desteklemek, çok ortaklı ve çok aktörlü yönetim anlayışının benimsenmesi, planların hazırlanması ve uygulanmasını sağlamayı amaçlayan Kent Konseyi’nde, Kültür Sanat ve Eko Turizm Çalışma Grubu olarak Turizm İçin Otellerin Görüşlerini Alıyoruz.

Amacımız önce Biga, sonra yakın belde, ilçe ve illere, sonra Tüm Türkiye’ye ve ülke dışına kentimizi tanıtmaktır.

Serhat Kocaoğlu, Cihan Kargı, Mustafa Güremen, Gökhan Aydın ve Akay Köşdere’ye katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu