Yerel

Eğitim İş Yemekte Buluştu: Hedef Yetkili Sendika Olmak… 

Eğitim İş Biga Temsilciliği üyelerini, Biga Fenerbahçeliler Derneği’nde birlik ve dayanışma yemeğinde buluşturdu. Yemeğe katılımın yoğun olması dikkatlerden kaçmadı. Yemekte konuşan Eğitim İş Biga Temsilcisi Okan Yüksel, hedeflerinin Biga’da yetkili sendika olmak olduğunu söyledi.

Gecenin açılışında Eğitim İş Çanakkale Şubesi Başkanı Serkan Serbes ve Eğitim İş Biga Temsilciliği Başkanı Okan Yüksel konuşma yaparak katılım sağlayan üyelere teşekkür ettiler.

Biga’da yetkili sendika olmak için büyük bir mücadele verdiklerini söyleyen Yüksel; “Sendika olarak Biga’da büyük bir atağa geçtik. Üye sayılarımız hızla artıyor. Kadın üyelerimizin ilgisi bizleri çok mutlu ediyor. Nereye gitsek, ilgi görüyoruz. Bunda başta sendikamızda bizle birlikte mücadele eden sizlerin payı çok büyük. Hep birlikte çok çalışıyoruz. Mücadelemiz daha yeni başlıyor. Bugün burada böylesi güzel bir kalabalıkla bir arada olmak da ayrıca güzel. Buradaki bu fotoğraf doğru işler yaptığımızın tescili. Hedefimiz, Biga’da yetkili sendika olmak. Bunu daha önce de ifade ettim. Bu hedefe her gün daha çok yaklaşıyoruz. Korkmadan, cesaretle, haklarımız için mücadele edeceğiz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yemeğe geçildi. Sendika üyeleri güzel bir akşam yemeğinde hep birlikte stres attılar, birlik ve beraberlik içinde bir akşam geçirdiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu