Yerel

Doğtaş, Yeni Eğitim ve Öğretim Dönemini Genç Odalarında Yatak Hediyesi Kampanyasıyla Selamlıyor!

Doğtaş, genç odalarında tarz ve uyumun aşkını yatak hediyesi kampanyasıyla taçlandırıyor.

Doğtaş, yeni eğitim ve öğretim yılına girerken, genç odası alışverişlerinde öğrencilere yatak hediye ediyor. Devlet destekli kampanyasıyla, 6 ay ödemesiz, 60 aya varan taksit uygulamasıyla yaşam alanlarında tarz ve uyumun aşkını yaşatan Doğtaş, genç odası alışverişleri için ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunuyor.

Doğtaş Clara Genç Odası, ahşap cevizin doğallığını zarif tasarım çizgileriyle buluşturuyor. Odalarında yalın bir dekorasyon stilini tercih eden gençlerin tercihi olan Clara genç odası, bulunduğu her ortama modern bir hava kazandırıyor.

Doğtaş Smart Genç Odası, fark yaratan modern tarzıyla dikkat çekiyor. Beyaz, cappucino ve çikolatayı anımsatan Latin ceviz renklerinin uyumu, Smart genç odasına özgün bir tarz kazandırıyor.

Doğtaş Palermo Pera Genç Odası, ceviz ağacının güçlü, klasik ve asil duruşu ile genç odalarına yepyeni bir soluk getiriyor. Tamamı ahşap ceviz renginde hazırlanan, koyu altın rengi metal kulplarında dahi bu uyum sürdürülen genç odası takımı, gençlerin kendi dünyalarını kurmaya başladıkları dönemde onlar için benzersiz bir tasarım olarak dikkat çekiyor.

Doğtaş Sky Genç Odası, antik meşe, lake beyaz ve turkuazı buluşturan tasarımıyla sportif bir çizgiye sahip. Modern tasarımıyla genç odalarının dinamik bir görünüm kazanmasını sağlayan oda takımı, simetrik ve keskin formlarıyla dikkat çekiyor.

Riena Genç Odası; zarif kıvrımları, masum ve naif bir duruş sergilemesine sağlayan beyaz rengi ve diğer tüm detaylarıyla genç kızların hayallerini kurduğu odaya kavuşmasına yardımcı oluyor.

Hector Genç Odası; altın rengi şerit uygulaması, altın kulp detayları, zarif ayakları, antrasit renkli tekstil detayları ile, zarif bir tarzı lüks görünümle birleştiriyor.

Yatak hediyeli genç odasına ödeme kolaylıklarıyla sahip olmak için, Whatsapp üzerinden veya randevu ile gelebileceğiniz mağazalarımızda buluşalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu