Yerel

Doğtaş Valentin Koleksiyonuyla Yaşam Alanlarının Her Noktasında Seçkin Dokunuşlar!

Doğtaş, bu Sonbahar yepyeni Valentin koleksiyonuyla yaşam alanlarının her noktasına seçkin dokunuşlarda bulunuyor.

Doğtaş’ın yepyeni koleksiyonu Valentin’de zarafet sadelikle buluşuyor. Yemek odasından, yatak odasına ve oturma gruplarına kadar evin her odası için sunduğu özel tasarımlarda, nötr renklerinin farklı tonlarını metal ışıltısı ve ahşabın sıcaklığıyla buluşturuyor.

Doğtaş, Valentin koleksiyonuyla fonksiyonel konforu rafine bir tasarım anlayışıyla yaşam alanlarına taşırken, geniş yelpazedeki aksesuar parçalarıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan halılardan şamdanlara, vazolardan şekerliklere, masa üstü büst ve diğer farklı formlardaki tamamlayıcı objelerle, yaşam alanlarına seçkin dokunuşlarda bulunuyor.

Doğtaş, bu Sonbahar evini kuranlara ve yenilemek isteyenlere 60 aya varan vade kampanyasıyla 89TL’den başlayan taksitlerle koltuk 69 TL’den başlayan taksitlerle yemek odası, 105 TL’den başlayan taksitlerle yatak odası sahibi olma imkanı veriyor.

Valentin koleksiyonunu daha yakından incelemek isteyen herkesi online sitesine davet eden Doğtaş, 444 3 487 numaralı telefon üzerinden ücretsiz mimarlık hizmetiyle evleri Sonbahar şıklığına hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu